RolePlayCraft

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-09-01 14:11:34

TheAsylum

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 5
Punktów :   

Pluginy

Nasz kumpel Konrad i jednocześnie admin serwera znany wam pod nickiem syntrojana napisał mi dzisiaj na gg że znalazł kilka fajnych pluginów


MobLoot: Teraz będzie można z zombie wydropić coś do leczenia lub fragment skórzanej zbroi

Ze szkieleta(szkieletu nie wiem jak to dokładniej powninno być napisane ) łucznika wydropić łuk i więcej strzał kości oraz nawet sztabke ironu

Z creepera jak zwykle gunpowder ale może jak będzie plugin z zaklęciami (o którym dalej w tym poście napisałem) Zwój z jakimś zakleciem (prawdopodobnie bedzie to fireball)

Z pająka pajęczyna i nić ale też jakieś (bardzo rzadko ale warto próbować) narzędzie z żelaza (poprzedni poszukiwacz przygód stracił je gdy zginął walcząc z pajakami)

GhostPlugin: Po smierci nasze itemki nie rozrzucają się po całej mapce jak to zwykle się działo a stajemy sie duchem i aby się zrespić musimy znaleźć swoje ciało przy którym bedzie napisane R.I.P <nick gracza>
a nasze przedmioty mamy ponownie w plecaku

W miare używania jakiejś umiejętności rośnie nam skill w jej używaniu typu po scrafceniu patyka na crafting lvl 1 rośnie nam crafting o ileś punktów i w miarę korzystania z tejże umiejętności stajemy się coraz lepsi aż dochodzimy do mistrzostwa i jak opisałem w temacie z rangami mozna załozyć gildię (gildia narazie może być tylko jedna jezeli wzrośnie liczba graczy będzie można złożyć podanie o założenie drugiej gildi tego samego zawodu)

Wspomniane już wcześniej zaklęcia. prawdopodobnie mozna będzie rzucać jakieś zaklecia bitewne co może byc ciekawe mało o tym wiem jeśli macie co do tego jakieś pytania pisac do Syntrojana na gg


Za zaangażowanie Konrada serdecznie mu dziękuję jak i cała reszta naszej społeczności Spisałeś się(tylko żeby te pluginy jakoś zadziałały)

Offline

 

#2 2011-09-02 19:48:46

Zachary09

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pluginy

Co do ghost plugina, często nie mamy możliwości powrotu w tamto miejsce, więc proponuję albo znaleźć plugin który pozwoli na wybór czy chcemy tam wrócić czy nie, tzn. zreinkarnować się bez przedmiotów lub z nimi na miejscu śmierci. Motywuję to tym, że czasem możemy utopić się w lawie, czy tam będzie nasz nagrobek? Wydaje mi się, że ciężko będzie go odzyskać...

Offline

 

#3 2011-09-05 19:16:53

TheAsylum

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pluginy

Tak to faktycznie bedzie problem ale jak juz mówiłem nie jest to moja działka ja zajmuje sie wydarzeniami na serwerze i porządku na nim takie rzeczy powiniem przemyslec syn trojana

Offline

 

#4 2011-09-06 19:20:10

syntrojana

Administrator

10623608
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pluginy

To nie będziemy się bawili w te duchy. Wgram plugin, dzięki któremu po śmierci nie tracisz ekwipunku, tylko trochę pieniędzy.

Jakby ktoś chciał zaproponować jakieś pluginy na serwer(i nie tylko) to zapraszam do działu propozycje.


[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/09/25a0b73cbf933e0b67c0e61fc8c6e4c9.png?1315935451[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodowody.pun.pl www.lightteam.pun.pl www.rt1.pun.pl www.niepokorni.pun.pl www.muoteck.pun.pl